شهروند گرامی
ضمن تشکر از مراجعه به سامانه خدمات الکترونیک امور مشترکین شرکت آبفا مازندران ، خواهشمند است جهت دریافت خدمات بهینه موارد ذیل را مدنظر داشته و به دقت رعایت فرمایید.
 
   
     لطفا از مرورگرهای firefox  ،  (ورژن 9 به بالا)IE  و Chrome  برای تکمیل فرم ها استفاده شود.
 
 
 

  

احتراما جهت برخورداری از سامانه فروش انشعاب آب و فاضلاب جدید برروی درخواست انشعاب جدید را کلیک کنید.

 
 

درصورتی که مشترک قبلی شرکت آبفای مازندران و متقاضی خدمات پس از فروش می باشید، جهت برخورداری از تمامی امکانات سامانه برروی خدمات پس از فروش کلیک کنید .

 
 

جهت اطلاع از روند پیگیری درخواست های قبلی لطفا روی لینک مقابل کلیک کنید.

 
لطفا هنگام پر کردن فرمها به نکات زیر توجه فرمایید:
 
1- تمامی اطلاعات درخواستی در فرمهای الکترونیکی را با دقت تکمیل فرمائید. درصورت وجود هرگونه مغایرت امکان ارائه خدمت از شرکت سلب خواهد شد.
 
2- هریک از مدارک مورد نیاز را در فایلی جداگانه بصورت Grayscale یا 256color ، با وضوح تصویر300dpi و با فرمتjpg یا tif  اسکن نموده و در  مراحل ثبت نام در فرم مربوطه و دقیقاً در مکان مشخص شده اضافه نمایید.
3- لطفاً دقت لازم بعمل آید که در صورت ارسال مدارک ناقص، مغایر با مشخصات بند 2 و یا اشتباه در افزودن فایلهای اسکن شده ( بطور مثال افزودن فایل سند مالکیت در مکان مربوط به کارت ملی ) این شرکت از ارائه خدمات به شما همشهری گرامی معذور می باشد.
4- لطفاً توجه فرمائید که درصورت هرگونه نقص در مدارک، مراتب بصورت پیامک و به شماره تلفن همراه شما ارسال خواهد شد و درصورت عدم تصحیح و ارسال مجدد موارد ظرف مدت اعلام شده، درخواست شما ابطال و بایستی جهت دریافت خدمات مجدداً اقدام فرمائید.
لذا مقتضی است ضمن دقت نظر در تهیه و ارسال مدارک، شماره تلفن همراه خود را بطور کامل و صحیح وارد نمائید.
 
کاربر گرامی : اطلاعات وارد شده توسط شما محرمانه خواهد ماند
 
 

تمامی حقوق این سایت برای شرکت آب و فاضلاب استان مازندران محفوظ می باشد
Powered by DorsaPortal